WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Lanberg karta sieciowa USB-C 3.1 na kablu (NC-1000-02)

Producent: Lanberg

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Lanberg NC-1000-02 to gigabitowa karta sieciowa Ethernet na kablu USB, umożliwiająca korzystanie z sieci Ethernet na komputerze poprzez port USB-C 3.1. Urządzenie jest zgodne ze standardami USB 2.0/1.1 i umożliwia transmisję danych na poziomie 1000Mb/s.

Najważniejsze cechy:
  • port USB 3.1 typ C 
  • transmisja danych 10/100/100 Mb/s
  • prosta instalacja Plug and Play 
  • wspiera Wake on Lan (WoL)
  • długość kabla: 15 cm
Lanberg NC-1000-02
 
Interfejs wyjściowy
1x port USB 3.1 Typ-C
1x port Ethernet RJ-45 10/100/1000 Mb/s
Interfejs wejściowy
USB-C 3.1
Chipset
RTL8153
Obsługiwane wersje systemu
Windows (XP/Vista/7/8/8.1/10), Mac OS
Komunikacja
Przewodowa, dł. kabla 15 cm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

24,35 zł z VAT 19,80 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

14,76 zł z VAT 21,23 zł 12,00 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

82,02 zł z VAT 66,68 zł netto

szt

Lanberg karta sieciowa USB 3.0 na kablu (NC-1000-01)

Lanberg karta sieciowa USB 3.0 na kablu (NC-1000-01)

Karta sieciowa Gigabit Ethernet do USB 3.0

Producent: Lanberg

59,90 zł z VAT 48,70 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

172,80 zł z VAT 140,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda W322E

Tenda W322E

Bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express 2.0, 300 Mb/s, 2.5dBi

Producent: Tenda

47,60 zł z VAT 38,70 zł netto

szt

TP-Link Archer TX55E

TP-Link Archer TX55E

Karta sieciowa ze złączem PCI Express w standardzie 802.11ax/a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z 2 zewnętrznymi, odkręcanymi antenami dookólnymi, AX3000

Producent: TP-Link

197,99 zł z VAT 160,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator