WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

19,94 zł z VAT 16,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord ekranowany

3,20 zł z VAT 2,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

20,89 zł z VAT 16,98 zł netto

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

627,57 zł z VAT 510,22 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

25,74 zł z VAT 20,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

60,57 zł z VAT 49,24 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

10,87 zł z VAT 8,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator