WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

18,31 zł z VAT 14,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+OUT (netFiber 9)

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+OUT (netFiber 9)

10-portowy switch zewnętrzny z 5x slotami SFP, 4x slotami SFP+, 1x portem Gigabit Ethernet (PoE-In)

Producent: MikroTik

944,04 zł z VAT 767,51 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

75,02 zł z VAT 60,99 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

62,94 zł z VAT 51,17 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

808,41 zł z VAT 657,24 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

16,10 zł z VAT 13,09 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator