WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

17,31 zł z VAT 14,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Netprotector 1P8L

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

727,82 zł z VAT 591,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,59 zł z VAT 14,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

33,90 zł z VAT 27,56 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator