WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

20,05 zł z VAT 16,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,77 zł z VAT 3,88 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,80 zł z VAT 3,09 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

21,00 zł z VAT 17,07 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

20,38 zł z VAT 16,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

17,55 zł z VAT 14,27 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m G657A2

37,74 zł z VAT 30,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator