WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

25,02 zł z VAT 20,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Idealna do zasilania urządzeń 12V długim kablem z zasilacza 24V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,84 zł z VAT 14,50 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

463,94 zł z VAT 377,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,09 zł z VAT 17,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator