WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

26,94 zł z VAT 21,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,21 zł z VAT 19,68 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

36,24 zł z VAT 29,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,59 zł z VAT 19,18 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

MikroTik Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay)

MikroTik Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay)

Urządzenie klienckie lub punkt-punkt na odległość do 1km, 60GHz, standard 802.11ad/ay z zapasowym radiem 5 GHz i portem Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

564,25 zł z VAT 458,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

13,92 zł z VAT 11,32 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator