WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

25,76 zł z VAT 20,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Idealna do zasilania urządzeń 12V długim kablem z zasilacza 24V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

Producent: brak danych

7,71 zł z VAT 6,27 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

18,30 zł z VAT 14,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,58 zł z VAT 15,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,54 zł z VAT 14,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator