WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

30,41 zł z VAT 24,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,85 zł z VAT 2,32 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

32,79 zł z VAT 26,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

21,67 zł z VAT 17,62 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

676,50 zł z VAT 550,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

93,65 zł z VAT 76,14 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0.5m

27,23 zł z VAT 22,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator