WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

24,97 zł z VAT 20,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

4,60 zł z VAT 3,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 15m

15,58 zł z VAT 12,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

20,96 zł z VAT 17,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator