WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

25,56 zł z VAT 20,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

Producent: brak danych

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

18,17 zł z VAT 14,77 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,58 zł z VAT 22,42 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,22 zł z VAT 14,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

22,39 zł z VAT 18,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 5m

31,65 zł z VAT 25,73 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 5m

31,65 zł z VAT 25,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator