WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 30m

Producent: Opto

144,13 zł z VAT 117,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM4) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 30m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

76,30 zł z VAT 62,03 zł netto

szt

Ubiquiti (UVC-G3-FLEX) UniFi Video G3 Flex Camera

Ubiquiti (UVC-G3-FLEX) UniFi Video G3 Flex Camera

Kamera 1080p Full HD (1920x1080), 25 FPS, matryca: 2 MPX, obiektyw: EFL 4 mm, f/2.0, zasilanie PoE 802.3af, wbudowany mikrofon, tryb nocny, montaż ścienny, na płaskiej powierzchni lub masztowy.

Producent: Ubiquiti Networks

323,39 zł z VAT 262,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 30m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

51,20 zł z VAT 41,63 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,25 zł z VAT 15,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator