WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

28,33 zł z VAT 23,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

28,33 zł z VAT 23,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

26,26 zł z VAT 21,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator