WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

26,80 zł z VAT 21,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

26,80 zł z VAT 21,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

9,69 zł z VAT 7,88 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

22,74 zł z VAT 18,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator