WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

27,10 zł z VAT 22,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

27,10 zł z VAT 22,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 10m

33,21 zł z VAT 27,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m

22,12 zł z VAT 17,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator