WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

27,96 zł z VAT 22,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC200CM

TP-Link MC200CM

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: TP-Link

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

27,96 zł z VAT 22,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,80 zł z VAT 16,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

11,96 zł z VAT 9,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator