WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

28,03 zł z VAT 22,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - multimodowy, 50/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

28,03 zł z VAT 22,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 5m

363,64 zł z VAT 295,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator