WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

29,26 zł z VAT 23,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

63,63 zł z VAT 51,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator