WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

35,17 zł z VAT 28,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

22,44 zł z VAT 18,24 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

33,33 zł z VAT 27,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator