WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

5,04 zł z VAT 4,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

27,86 zł z VAT 22,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-1.6A-7Ah

234,50 zł z VAT 190,65 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

639,35 zł z VAT 519,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

56,11 zł z VAT 45,62 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator