WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

4,90 zł z VAT 3,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MW 7,2-12

Akumulator MW 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WR850N

TP-Link TL-WR850N

Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV i Agile Config

Producent: TP-Link

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM3, 2m

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,33 zł z VAT 4,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator