WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (RD-5G30-LW) Airmax RocketDish 5GHz 30 dBi Light Weight

409,26 zł z VAT 332,73 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Profesjonalny ściągacz izolacji HT-S501B

Profesjonalny ściągacz izolacji HT-S501B

Regulowany ściągacz izolacji i obcinarka z wymiennymi ostrzami, do skrętki UTP/STP

Producent: Hanlong

18,75 zł z VAT 15,24 zł netto

szt

Puszka odgałęźna 4 portowa

12,78 zł z VAT 10,39 zł netto

szt

Maseczki ochronne, medyczne, jednorazowe, 50szt.

Maseczki ochronne, medyczne, jednorazowe, 50szt.

Posiadają certyfikat medyczny. Opakowanie 50szt. 3-warstwowe.

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,98 zł z VAT 4,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator