WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

4,90 zł z VAT 3,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

295,43 zł z VAT 240,19 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

42,62 zł z VAT 34,65 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

446,00 zł z VAT 362,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

7,87 zł z VAT 6,40 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,26 zł z VAT 5,09 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator