WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MFB-FX

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 
 Opis 
Moduł SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2KM 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przejście sieciowe USA-POL

Przejście sieciowe USA-POL

Umożliwia podłączenie access pointów z amerykańską wtyczką do polskiej sieci

Producent: brak danych

4,03 zł z VAT 3,28 zł netto

szt

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Idealny do zasilania produktów firmy Ubiquiti Networks

Producent: Ubiquiti Networks

30,49 zł z VAT 24,79 zł netto

szt

Zasilacz 24V 1.5A

36,53 zł z VAT 29,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

280,55 zł z VAT 228,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,20 zł z VAT 49,76 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

1000Base-LX (1550nm), SM LC, 80km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

173,43 zł z VAT 141,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator