WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MFB-FX

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 
 Opis 
Moduł SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2KM 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Idealny do zasilania produktów firmy Ubiquiti Networks

Producent: Ubiquiti Networks

37,45 zł z VAT 30,45 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

438,51 zł z VAT 356,51 zł netto

szt

Zasilacz 12V 2A

21,83 zł z VAT 17,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

377,81 zł z VAT 307,16 zł netto

szt

Gniazdo DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

47,92 zł z VAT 38,96 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

165,37 zł z VAT 134,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator