WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MFB-FX

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 
 Opis 
Moduł SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2KM 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1.5A dla płyt RouterBoard

36,53 zł z VAT 29,70 zł netto

szt

RouterBoard RB951Ui-2HnD

RouterBoard RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1000 W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi.

Producent: MikroTik

215,68 zł z VAT 175,35 zł netto

szt

Akumulator MWL 90-12 Long Life

Akumulator MWL 90-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Producent: MW Power

688,80 zł z VAT 560,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

259,64 zł z VAT 211,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

103,76 zł z VAT 84,36 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

382,15 zł z VAT 310,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator