WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MFB-FX

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 
 Opis 
Moduł SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2KM 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Idealny do zasilania produktów firmy Ubiquiti Networks

Producent: Ubiquiti Networks

37,79 zł z VAT 30,72 zł netto

szt

Zasilacz 24V 1.5A

36,53 zł z VAT 29,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

383,17 zł z VAT 311,52 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

337,20 zł z VAT 274,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

79,52 zł z VAT 64,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

93,52 zł z VAT 76,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator