WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MGB-SX

Producent: Planet

100,05 zł z VAT 81,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Liczba portów 1000 Mbps 
1 szt. 
 Porty mini-GBIC 
1 port 1000 Base-SX, Multi mode
 Standardy sieciowe 
1000BASE-LX 
 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,67 zł z VAT 50,95 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

42,73 zł z VAT 34,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator