WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MGB-SX

Producent: Planet

100,05 zł z VAT 81,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Liczba portów 1000 Mbps 
1 szt. 
 Porty mini-GBIC 
1 port 1000 Base-SX, Multi mode
 Standardy sieciowe 
1000BASE-LX 
 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1291

1000Base-LX (1291nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

289,30 zł z VAT 235,20 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1271

1000Base-LX (1271nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

289,30 zł z VAT 235,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator