WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

27,15 zł z VAT 22,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

16,67 zł z VAT 13,55 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator