WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,67 zł z VAT 21,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,48 zł z VAT 0,39 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,05 zł z VAT 1,67 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,76 zł z VAT 7,12 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (pomarańczowy)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m

16,24 zł z VAT 13,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

20,76 zł z VAT 16,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator