WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

28,84 zł z VAT 23,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

41,00 zł z VAT 33,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (niebieski)

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 5m

33,38 zł z VAT 27,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator