WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,60 zł z VAT 21,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

27,92 zł z VAT 22,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator