WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

30,74 zł z VAT 24,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,49 zł z VAT 0,40 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (niebieski)

2,19 zł z VAT 1,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,11 zł z VAT 8,22 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (pomarańczowy)

2,19 zł z VAT 1,78 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

6,49 zł z VAT 5,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

27,74 zł z VAT 22,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

22,63 zł z VAT 18,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator