WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

LR-Link LREC9801BF-SFP+

Producent: LR-Link

399,75 zł z VAT 325,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

LR-Link LREC9801BF to karta sieciowa wyposażona w jeden slot SFP+. Konstrukcja urządzenia oparta jest na chipie Intela - 82599ES. Oferowany produkt współpracuje z wieloma systemami operacyjnymi (różnymi dystrybucjami Linuxa, Windows Serverem, Windowsem desktopowym, FreeBSD i innymi), nie blokuje wkładek innych producentów.

Karta zapewnia bardzo dużą przepustowość transmisji przy wykorzystaniu modułu SFP+. Chip Intela zapewnia wiele przydatnych funkcji (dotyczących między innymi load balancingu czy wirtualizacji), a także dodatkowe narzędzia, które mogą być wykorzystywane pod Windowsem.

LREC9801BF
 
Cechy ogólne
Intel 82599 10G Ethernet Controller
Low-profile
Slot SFP+
Load balancing na wielu CPU
Wparcie zdalnego bootwania iSCSI
Wsparcie Fibre Channel over Ethernet (FCoE)
Zgodność z RoHS
Narzędzie Intel PROSet Utility (Windows)
Synchronizacja czasowa (IEEE 1588, 802.1as)
Właściwości I/O do wielordzeniowych procesorów
Intel Direct Cache Access (DCA)
Wsparcie MSI-X
Low Latency Interrupts
Header Splits / Replication in Receive
128 kolejek Tx i Rx na port
Tx/Rx IP, SCTP, TCP i UDP checksum offloading (IPv4, IPv6)
Tx TCP segmentation offload (IPv4, IPv6)
IPSec Offload
MacSec
Wirtualizacja
VMDq
Next-Generation VMDq1 (64 kolejek na port)
PIG-SIG SR-IOV implementacja (64 wirtualne funkcje na port)
Virtual Machine Load Balancing (VLMB)
Zaawansowane filtrowanie pakietów
Wsparcie VLAN z VLAN tag insertion, stripping, packet filtering
Do 4096 VLAN tagów
Funkcje zarządzanie
Preboot eXecution Enviroment (PXE)
Simple Network Management Protocol (SNMP) i Remote Network Monitoring (RMON) stratistic
iSCSI
Boot Watchdog Timer
Funkcje karty�
Intel PROSet Utility
Plug and play
Receive Side Scaling
Direct Cache Access (DCA)
Zaawansowane funkcje oprogramowania
Adapter fault tolerance (AFT)
Switch fault tolerance (SFT)
Adaptive load balancing (ALB)
Teaming support
IEEE 802.3ad
PCIe Hot Plug-/Active
IEEE 802/1Q
IEEE 802.3 2005
IEEE 802.1p
TCP segmentation large send offload
MXI-X - wiele kolejek niezależnie
Interrupt moderation
IPv6 offloading cheksum and segmentation
Wspierane system operacyjne
Windows 7 (32 / 64 bitowy)
Windows 8 (32 / 64 bitowy)
Windows 8.1 (32 / 64 bitowy)
Windows Vista (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2003 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2008 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2008 R2 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2012 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2012 R2 (32 / 64 bitowy)
Linux kernel 2.6.30 lub wyższy (x86_64)
FreeBSD 7.2 lub nowszy
Linux RHEL 5.6
Linux RHEL 6.X
Linux SLES 11 SP1
Linux SLES 10 SP4
OS Independent
DOS NDIS 2
DOS ODI
EFI 1.1
UEFI 2.1
Vmware ESX 3.0
VMware Workstation

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 0.5m (zielony)

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

szt

Pigtail N/m - rp-sma/m (30 cm)

26,35 zł z VAT 21,42 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

109,32 zł z VAT 88,88 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

814,46 zł z VAT 662,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

22,31 zł z VAT 18,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-WN823N

TP-Link TL-WN823N

Mini bezprzewodowa karta sieciowa USB, standard N, 300 Mb/s

Producent: TP-Link

37,52 zł z VAT 30,50 zł netto

szt

TP-Link Archer TX3000E

NOWOŚĆ

TP-Link Archer TX3000E

Karta sieciowa ze złączem PCI Express w standardzie 802.11ax/a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z 2 zewnętrznymi antenami dookólnymi na magnetycznej podstawie, AX3000

Producent: TP-Link

209,09 zł z VAT 169,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator