WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

LR-Link LREC9801BF-SFP+

Producent: LR-Link

524,50 zł z VAT 426,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

LR-Link LREC9801BF to karta sieciowa wyposażona w jeden slot SFP+. Konstrukcja urządzenia oparta jest na chipie Intela - 82599ES. Oferowany produkt współpracuje z wieloma systemami operacyjnymi (różnymi dystrybucjami Linuxa, Windows Serverem, Windowsem desktopowym, FreeBSD i innymi), nie blokuje wkładek innych producentów.

Karta zapewnia bardzo dużą przepustowość transmisji przy wykorzystaniu modułu SFP+. Chip Intela zapewnia wiele przydatnych funkcji (dotyczących między innymi load balancingu czy wirtualizacji), a także dodatkowe narzędzia, które mogą być wykorzystywane pod Windowsem.

LREC9801BF
 
Cechy ogólne
Intel 82599 10G Ethernet Controller
Low-profile
Slot SFP+
Load balancing na wielu CPU
Wparcie zdalnego bootwania iSCSI
Wsparcie Fibre Channel over Ethernet (FCoE)
Zgodność z RoHS
Narzędzie Intel PROSet Utility (Windows)
Synchronizacja czasowa (IEEE 1588, 802.1as)
Właściwości I/O do wielordzeniowych procesorów
Intel Direct Cache Access (DCA)
Wsparcie MSI-X
Low Latency Interrupts
Header Splits / Replication in Receive
128 kolejek Tx i Rx na port
Tx/Rx IP, SCTP, TCP i UDP checksum offloading (IPv4, IPv6)
Tx TCP segmentation offload (IPv4, IPv6)
IPSec Offload
MacSec
Wirtualizacja
VMDq
Next-Generation VMDq1 (64 kolejek na port)
PIG-SIG SR-IOV implementacja (64 wirtualne funkcje na port)
Virtual Machine Load Balancing (VLMB)
Zaawansowane filtrowanie pakietów
Wsparcie VLAN z VLAN tag insertion, stripping, packet filtering
Do 4096 VLAN tagów
Funkcje zarządzanie
Preboot eXecution Enviroment (PXE)
Simple Network Management Protocol (SNMP) i Remote Network Monitoring (RMON) stratistic
iSCSI
Boot Watchdog Timer
Funkcje karty�
Intel PROSet Utility
Plug and play
Receive Side Scaling
Direct Cache Access (DCA)
Zaawansowane funkcje oprogramowania
Adapter fault tolerance (AFT)
Switch fault tolerance (SFT)
Adaptive load balancing (ALB)
Teaming support
IEEE 802.3ad
PCIe Hot Plug-/Active
IEEE 802/1Q
IEEE 802.3 2005
IEEE 802.1p
TCP segmentation large send offload
MXI-X - wiele kolejek niezależnie
Interrupt moderation
IPv6 offloading cheksum and segmentation
Wspierane system operacyjne
Windows 7 (32 / 64 bitowy)
Windows 8 (32 / 64 bitowy)
Windows 8.1 (32 / 64 bitowy)
Windows Vista (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2003 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2008 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2008 R2 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2012 (32 / 64 bitowy)
Windows Server 2012 R2 (32 / 64 bitowy)
Linux kernel 2.6.30 lub wyższy (x86_64)
FreeBSD 7.2 lub nowszy
Linux RHEL 5.6
Linux RHEL 6.X
Linux SLES 11 SP1
Linux SLES 10 SP4
OS Independent
DOS NDIS 2
DOS ODI
EFI 1.1
UEFI 2.1
Vmware ESX 3.0
VMware Workstation

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RouterBoard RB912UAG-2HPnD

MikroTik RouterBoard RB912UAG-2HPnD

Platforma (CPU 600MHz, 64MB RAM) typu CPE wyposażona w zintegrowany moduł radiowy pracujący w paśmie 2,4GHz 802.11b/g/n (moc nadajnika do 30dBm/1000mW). 2x MMCX, 1x USB, 1x mPCIe 1x SIM.

Producent: MikroTik

311,81 zł z VAT 253,50 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

226,76 zł z VAT 184,36 zł netto

szt

Pigtail MMCX - RP-SMA/ż (10 cm)

18,41 zł z VAT 14,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

561,24 zł z VAT 456,29 zł netto

szt

MikroTik R11e-LTE6 (R11e-LTE6)

NOWOŚĆ!

MikroTik R11e-LTE6 (R11e-LTE6)

Modem LTE kat. 6 z funkcją agregacji pasm, mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

396,83 zł z VAT 322,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Edimax EU-4208

Edimax EU-4208

Producent: Edimax

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WN823N

39,10 zł z VAT 31,79 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator