WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

Producent: Tracom

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-B. Posiada dwa otwory przystosowane do montażu adapterów oraz miejsce do ukrycia zapasu kabla. Stosowana jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

281,67 zł z VAT 229,00 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,59 zł z VAT 2,92 zł netto

szt

Przełącznica naścienna dwukomorowa, szara + stelaż

Przełącznica naścienna dwukomorowa, szara + stelaż

Dwukomorowa przełącznica naścienna o wym. 370x260x180 mm, szara + stelaż, 3 x SC Simplex, 24 x SC Duplex

Producent: StalFlex

258,30 zł z VAT 210,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator