WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Producent: brak danych

52,35 zł z VAT 42,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przejściówka (beczka) N/m - N/ż kątowe

17,76 zł z VAT 14,44 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-55B

Zasilacz buforowy AD-55B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 55W i napięciu wyjściowym 27,6V/2A

Producent: Mean Well

97,79 zł z VAT 79,50 zł netto

szt

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,79 zł z VAT 127,47 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12S

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12S

Zamykanie: 1 lub 2 kłódki (od góry i dołu)

Producent: Mantar

68,76 zł z VAT 55,90 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

2x porty PON, 2x gigabitowe porty Ethernet (uplinkowe), 2x sloty SFP (uplinkowe).

Producent: UPLink

1 597,77 zł z VAT 1 299,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator