WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Producent: Opto

39,40 zł z VAT 32,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 608,16 zł z VAT 2 933,46 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

148,71 zł z VAT 120,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

248,00 zł z VAT 201,63 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

11,87 zł z VAT 9,65 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

217,94 zł z VAT 177,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m

20,06 zł z VAT 16,31 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC kasetkowy (casette)

27,16 zł z VAT 22,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator