WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

73,16 zł z VAT 59,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 450Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

100,61 zł z VAT 81,80 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 60

36,35 zł z VAT 29,55 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

218,45 zł z VAT 177,60 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL-5, LOCO5AC-5) NanoStation Loco 5AC, 5-pack

Ubiquiti (NS-5ACL-5, LOCO5AC-5) NanoStation Loco 5AC, 5-pack

Zestaw 5 urządzeń NanoStation 5ac Loco. Brak zasilaczy w zestawie.
Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

1 139,32 zł z VAT 926,28 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

244,16 zł z VAT 198,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m

21,13 zł z VAT 17,18 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC kasetkowy (casette)

101,65 zł z VAT 82,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator