WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:16 SC/APC kasetkowy (casette)

87,11 zł z VAT 70,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Splitter PLC to element pasywny toru światłowodowego, służący do rozdzielenia sygnału optycznego, doprowadzając go do wielu punktów jednocześnie.

Splitter posiada złącza SC/APC oraz split 1x16. Zamknięty jest w niewielkiej obudowie kasetkowej.
 
Posiadamy również modele ze splitem: 1x2, 1x4 oraz 1x8.

Spliter PLC 1x16
 
Typ włókna
G.657 A1
Pasmo pracy
1310 - 1550 nm
Złącze
SC / APC
Tłumienność
maks. 14 dB
PDL
maks. 0,3 dB
Wpływ długości fali
≤ 1 dB
Reflektancja
≥ 55 dB
Kierunkowość
≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 85 °C

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,83 zł z VAT 42,95 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator