WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Producent: Opto

62,99 zł z VAT 51,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przeznaczone dla EPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,58 zł z VAT 8,60 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 3m.

Producent: brak danych

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300-ISO) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 ISO

372,35 zł z VAT 302,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

45,62 zł z VAT 37,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:16 SC/APC kasetkowy (casette)

87,11 zł z VAT 70,82 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,83 zł z VAT 42,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator