WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Producent: Ubiquiti Networks

224,32 zł z VAT 182,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UFiber Instant (UF-Instant) to moduł optyczny SFP punkt-wielopunkt i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie Layer2 i Layer3. UF-Instant to moduł SFP z funkcją CPE pasywnej gigabitowej sieci optycznej.

Najważniejsze cechy Ubiquiti UFiber Instant: 
  • Wydajny GPE CPE
  • Do 2,488 Gb/s downstream i 1,244 Gb/s upstream GPON
  • Łączność do 20 km sieci GPON
  • Zaawansowane funkcje zarządzania warstwami 2/3
  • 1x port GPON WAN, SC/APC
  • Interfejs SFP 1 Gb/s
UFiber Instant
Typ transceivera SFP
Światłowód  
  Maks. szybkość przesyłania danych
2,488 Mb/s  
  Typ interfejsu
SFP  
  Maksymalny dystans transferu
20 km  
moc Tx (minimalna)
1,5 dBmW  
moc Tx (maksymalna)
5 dBmW  
moc Rx (minimalna)
-28 dBmW  
moc Rx (maksymalna)
8 dBmW  
Opis ogólny
  Kolor
Czarny, Metaliczny  
Certyfikaty
CE, FCC, IC  
Zarządzanie energią
  Napięcie
3.3 V  
  Pobór mocy
2 W  
Warunki zewnętrzne
  Zakres temperatur (eksploatacja)
-10 - 45 °C  
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%  
Waga i rozmiary
  Szerokość
69,5 mm  
  Głębokość
13,7 mm  
  Wysokość
11,3 mm  
  Waga
30 g  

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

14,64 zł z VAT 23,55 zł 11,90 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

2 669,10 zł z VAT 2 170,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

153,25 zł z VAT 124,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e, typ EZ, przelotowy

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e, typ EZ, przelotowy

Złącze modularne RJ45 8p8c kat.5e drut, typ EZ, przelotowe

0,23 zł z VAT 0,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

249,87 zł z VAT 203,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator