WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Producent: Ubiquiti Networks

202,11 zł z VAT 164,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UFiber Instant (UF-Instant) to moduł optyczny SFP punkt-wielopunkt i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie Layer2 i Layer3. UF-Instant to moduł SFP z funkcją CPE pasywnej gigabitowej sieci optycznej.

Najważniejsze cechy Ubiquiti UFiber Instant: 
  • Wydajny GPE CPE
  • Do 2,488 Gb/s downstream i 1,244 Gb/s upstream GPON
  • Łączność do 20 km sieci GPON
  • Zaawansowane funkcje zarządzania warstwami 2/3
  • 1x port GPON WAN, SC/APC
  • Interfejs SFP 1 Gb/s
UFiber Instant
Typ transceivera SFP
Światłowód  
  Maks. szybkość przesyłania danych
2,488 Mb/s  
  Typ interfejsu
SFP  
  Maksymalny dystans transferu
20 km  
moc Tx (minimalna)
1,5 dBmW  
moc Tx (maksymalna)
5 dBmW  
moc Rx (minimalna)
-28 dBmW  
moc Rx (maksymalna)
8 dBmW  
Opis ogólny
  Kolor
Czarny, Metaliczny  
Certyfikaty
CE, FCC, IC  
Zarządzanie energią
  Napięcie
3.3 V  
  Pobór mocy
2 W  
Warunki zewnętrzne
  Zakres temperatur (eksploatacja)
-10 - 45 °C  
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%  
Waga i rozmiary
  Szerokość
69,5 mm  
  Głębokość
13,7 mm  
  Wysokość
11,3 mm  
  Waga
30 g  

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,47 zł z VAT 6,07 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m

18,62 zł z VAT 15,14 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

120,69 zł z VAT 98,12 zł netto

szt

MikroTik wAP AC BE (RBwAPG-5HacD2HnD-BE)

MikroTik wAP AC BE (RBwAPG-5HacD2HnD-BE)

Zewnętrzny access point pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz. Nowa wersja zawiera 2x porty Gigabit Ethernet, zwiększoną wydajność anteny bezprzewodowej, więcej pamięci RAM i czterordzeniowy procesor

Producent: MikroTik

374,13 zł z VAT 304,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink ONU 1GE Venus (GPON)

ExtraLink ONU 1GE Venus (GPON)

Chipset Mediatec

Producent: XDK

185,42 zł z VAT 150,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda HG9 (GPON)

Tenda HG9 (GPON)

4x porty Gigabit Ethernet RJ45, 1x port USB, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz

Producent: Tenda

198,50 zł z VAT 161,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator