WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Producent: ZhangQing

118,97 zł z VAT 96,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

6-portowy gigabitowy adapter PoE. Posiada standardowe gniazdo zasilania DC 2.1/5.5. 
 
Najważniejsze cechy:
  • wyjście 24V-48V, maksymalnie 90W
  • maksymalnie 650mA na port
  • wymiary: 150x65x26mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB450/RB850 - obudowa wewnętrzna (CA150)

RouterBoard RB450/RB850 - obudowa wewnętrzna (CA150)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB450 oraz RB850

Producent: MikroTik

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D

220,17 zł z VAT 179,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

50,57 zł z VAT 41,11 zł netto

szt

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netprotector PoE NanoStation M2/M5

22,02 zł z VAT 17,90 zł netto

szt

Netprotector PoE 4p Gigabit NPG-4P-D

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator