WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

1,37 zł z VAT 1,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (niebieski)

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zółty)

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 12mm i wysokości 4mm

Producent: Telcom

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,66 zł z VAT 7,85 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-165 (4.8-8mm)

162,90 zł z VAT 132,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: Telcoline

1 328,40 zł z VAT 1 080,00 zł netto

szt

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 24F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE

NOWOŚĆ!

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 24F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 24 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

4 693,68 zł z VAT 3 816,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator