WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

1,37 zł z VAT 1,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

5,84 zł z VAT 4,75 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28TS

TP-Link T1600G-28TS

Gigabitowy przełącznik inteligentny wyposażony w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

490,77 zł z VAT 399,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,31 zł z VAT 3,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator