WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: brak danych

1,32 zł z VAT 1,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,02 zł z VAT 0,83 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: brak danych

1,60 zł z VAT 1,30 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zielony)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

134,22 zł z VAT 109,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Kabel abonencki S-NOTKSp 1J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,68 zł z VAT 0,55 zł netto

szt

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Maksymalne naprężenie instalacyjne 1000N. Może być stosowany do instalacji napowietrznych z przęsłami do 100m.

Producent: Telcoline

0,82 zł z VAT 0,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator