WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Producent: Optix

1,32 zł z VAT 1,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie tak aby zapewnić bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwić łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Dwa pręty FRP usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • pręt stalowy jako element nośny (Ø1.00mm) oraz dwa pręty FRP (Ø0.4mm) jako elementy wzmacniające konstrukcję, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • siła naciąg instalacyjna: 700N, 
  • przeznaczony do rozwieszania na przęśle do 50m, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

5,84 zł z VAT 4,75 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

21,38 zł z VAT 17,38 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (żółty)

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, biały

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, biały

Światłowód micro ADSS DROP 2J uniwersalny samonośny kabel światłowodowy, SPAN do 150m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,87 zł z VAT 0,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator