WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 5m (żółty)

6,09 zł z VAT 4,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Uniwersalny samonośny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 1x pręt stalowy, 2x pręt FRP

Producent: Optix

1,02 zł z VAT 0,83 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (zielony)

2,67 zł z VAT 2,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.5e 0.5m (niebieski)

2,85 zł z VAT 2,32 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (szary)

10,69 zł z VAT 8,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator