WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

137,42 zł z VAT 111,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Ideal 45-162 to stripper obrotowy służący do ściągania płaszcza (izolacji) z kabli oraz tub o średnicy 0-3.2 mm. Przy jego pomocy można wykonywać cięcia okrężne i podłużne, ostrza są regulowane, dzięki czemu możliwy jest wybór optymalnej głębokości cięcia i zarazem uniknięcia uszkodzenia wewnętrznej konstrukcji kabla.

Stripper doskonale nadaje się do cienkich kabli koncentrycznych i kabli światłowodowych. 

Narzędzie posiada 3 noże proste i 1 do cięcia okrężnego. W zestawie dołączone jest 1 ostrze zapasowe (przyklejone z boku strippera). 
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,65 zł z VAT 1,34 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zółty)

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zielony)

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,63 zł z VAT 7,83 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (pomarańczowy)

2,29 zł z VAT 1,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Stripper do kabli światłowodowych płaskich ET6701

138,07 zł z VAT 112,25 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-165 (4.8-8mm)

162,70 zł z VAT 132,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator