WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

107,81 zł z VAT 87,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kaseta CLE-BOX-S służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych różnych standardów (m.in. SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MT, MTRJ). Dzięki przesuwającej się taśmie kaseta czyszcząca pozwala na pracę bez użycia alkoholu. 
Zastosowanie taśmy o wysokiej gęstości mikro-włókien zapewnia wysoki poziom czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu właściwości antystatycznych
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,32 zł z VAT 16,52 zł netto

szt

Stripper Miller 103-S bufora włókien światłowodowych

Stripper Miller 103-S bufora włókien światłowodowych

do ściągania buforów o średnicy 250µm

158,08 zł z VAT 128,52 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Xiaomi Mi Router 4A

Xiaomi Mi Router 4A

Bezprzewodowy, dwupasmowy, router AC1200 z 3 gigabitowymi portami 10/100/1000Mb/s i 4 dookólnymi antenami o zysku 5 dBi (2,4 GHz) i 6 dBi (5 GHz)

Producent: Xiaomi

123,48 zł z VAT 100,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Fiber Reamer SI-01 rozcinak do kabla światłowodowego

331,53 zł z VAT 269,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator