WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

102,95 zł z VAT 83,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kaseta CLE-BOX-S służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych różnych standardów (m.in. SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MT, MTRJ). Dzięki przesuwającej się taśmie kaseta czyszcząca pozwala na pracę bez użycia alkoholu. 
Zastosowanie taśmy o wysokiej gęstości mikro-włókien zapewnia wysoki poziom czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu właściwości antystatycznych
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

19,41 zł z VAT 15,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

18,43 zł z VAT 14,98 zł netto

szt

Stripper Miller 103-S bufora włókien światłowodowych

Stripper Miller 103-S bufora włókien światłowodowych

do ściągania buforów o średnicy 250µm

150,99 zł z VAT 122,76 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Xiaomi Mi Router 4A

Xiaomi Mi Router 4A

Bezprzewodowy, dwupasmowy, router AC1200 z 3 gigabitowymi portami 10/100/1000Mb/s i 4 dookólnymi antenami o zysku 5 dBi (2,4 GHz) i 6 dBi (5 GHz)

Producent: Xiaomi

123,00 zł z VAT 100,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak do otwierania studni, 45cm

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator