WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

113,47 zł z VAT 92,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kaseta CLE-BOX-S służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych różnych standardów (m.in. SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MT, MTRJ). Dzięki przesuwającej się taśmie kaseta czyszcząca pozwala na pracę bez użycia alkoholu. 
Zastosowanie taśmy o wysokiej gęstości mikro-włókien zapewnia wysoki poziom czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu właściwości antystatycznych
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

16,26 zł z VAT 13,22 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

206,52 zł z VAT 167,90 zł netto

szt

Xiaomi Mi Router 4A

Xiaomi Mi Router 4A

Bezprzewodowy, dwupasmowy, router AC1200 z 3 gigabitowymi portami 10/100/1000Mb/s i 4 dookólnymi antenami o zysku 5 dBi (2,4 GHz) i 6 dBi (5 GHz)

Producent: Xiaomi

102,42 zł z VAT 83,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

21,38 zł z VAT 17,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Fiber Reamer SI-01 rozcinak do kabla światłowodowego

348,98 zł z VAT 283,72 zł netto

szt

Obcinarka/gilotyna do włókien światłowodowych INNO V7+ z pojemnikiem

Obcinarka/gilotyna do włókien światłowodowych INNO V7+ z pojemnikiem

Profesjonalna obcinarka do włókien światłowodowych z pojemnikiem na ścinki włókien

Producent: INNO Instrument

2 445,57 zł z VAT 1 988,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator