WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

18,72 zł z VAT 15,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,64 zł z VAT 2,96 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (zielony)

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

Kaseta CLE-BOX-S służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych bez użycia alkoholu.

107,66 zł z VAT 87,53 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6, 2-częściowy

0,49 zł z VAT 0,40 zł netto

szt

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

56,09 zł z VAT 45,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m G657A2

46,59 zł z VAT 37,88 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator