WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

19,25 zł z VAT 15,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

18,79 zł z VAT 15,28 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (żółty)

1,41 zł z VAT 1,15 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (zielony)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

BESTSELLER

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

63,97 zł z VAT 52,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

26,14 zł z VAT 21,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator