WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

18,29 zł z VAT 14,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,02 zł z VAT 13,84 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (kat.6)

0,62 zł z VAT 0,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (biały)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, czarny

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, czarny

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6 (czarny) przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.6 oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy E.

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

64,00 zł z VAT 52,03 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

27,63 zł z VAT 22,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator