WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zaślepka otworu SC duplex przeznaczona jest do montażu w wolnych otworach płyt czołowych przełącznic światłowodowych typu rack i naściennych. Jej zadaniem jest ochrona wnętrza przełącznicy przed kurzem i ciałami obcymi. 
 
Zaślepka wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

388,69 zł z VAT 316,01 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 9mm, 200m, żółty

1 303,80 zł z VAT 1 060,00 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator