WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zaślepka otworu SC duplex przeznaczona jest do montażu w wolnych otworach płyt czołowych przełącznic światłowodowych typu rack i naściennych. Jej zadaniem jest ochrona wnętrza przełącznicy przed kurzem i ciałami obcymi. 
 
Zaślepka wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 11mm, 150m, żółty

1 193,35 zł z VAT 970,20 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator