WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-165 (4.8-8mm)

149,76 zł z VAT 121,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Ideal 45-165 to stripper obrotowy służący do ściągania płaszcza (izolacji) z kabli oraz tub o średnicy 4.8-8 mm. Przy jego pomocy można wykonywać cięcia okrężne i podłużne, ostrza są regulowane, dzięki czemu możliwy jest wybór optymalnej głębokości cięcia i zarazem uniknięcia uszkodzenia wewnętrznej konstrukcji kabla.

Stripper doskonale nadaje się do cienkich kabli UTP, FTP, STP, koncentrycznych oraz kabli światłowodowych. 

Narzędzie posiada 3 noże proste i 1 do cięcia okrężnego. W zestawie dołączone jest 1 ostrze zapasowe. 
 

Produkty Pokrewne/Powiązane

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-163 (3,2-5,55mm)

140,22 zł z VAT 114,00 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-162 (0-3,2mm)

149,76 zł z VAT 121,76 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,43 zł z VAT 40,19 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

7,22 zł z VAT 5,87 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

962,60 zł z VAT 782,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Stripper VC-TC1 do ściągania powłoki kabla łatwego dostępu

Stripper VC-TC1 do ściągania powłoki kabla łatwego dostępu

do kabli o średnicy 8,5 mm, 12 mm oraz 14,5 mm

190,01 zł z VAT 154,48 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 10m

61,72 zł z VAT 50,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak do otwierania studni, 45cm

95,45 zł z VAT 77,60 zł netto

szt

Fiber Reamer SI-01 rozcinak do kabla światłowodowego

379,63 zł z VAT 308,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator