WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Producent: Option

149,15 zł z VAT 121,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) Option MC210 pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód). konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 1000Mbps.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3ab 1000Base-Tx oraz 802.3z 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 i jeden port SC
  • port SC 1000Mbps i auto MDI/MDIX dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Wspierane Standardy
IEEE 802.3z  IEEE 802.3ab
Konector
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy: 20km
Zasilanie
External Power Adapter. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH Non-condensing
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

7,95 zł z VAT 6,46 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (czerwony)

2,88 zł z VAT 2,34 zł netto

szt

Ubiquiti (UVC-G3-DOME) UniFi Video Camera Dome 3rd Generation

639,60 zł z VAT 520,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

42,26 zł z VAT 34,36 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

135,23 zł z VAT 109,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

147,65 zł z VAT 120,04 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311B-2

TP-Link TL-FC311B-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,52 zł z VAT 67,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator