WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Producent: Option

143,74 zł z VAT 116,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) Option MC210 pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód). konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 1000Mbps.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3ab 1000Base-Tx oraz 802.3z 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 i jeden port SC
  • port SC 1000Mbps i auto MDI/MDIX dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Wspierane Standardy
IEEE 802.3z  IEEE 802.3ab
Konector
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy: 20km
Zasilanie
External Power Adapter. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH Non-condensing
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

City Media Tornado Pro Max 24

City Media Tornado Pro Max 24

Antena sektorowa 24 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

402,27 zł z VAT 327,05 zł netto

szt

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 7m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

59,29 zł z VAT 48,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

20,02 zł z VAT 16,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,14 zł z VAT 16,37 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

22,39 zł z VAT 18,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,74 zł z VAT 79,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator