WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Producent: Option

122,88 zł z VAT 99,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) Option MC210 pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód). konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 1000Mbps.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3ab 1000Base-Tx oraz 802.3z 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 i jeden port SC
  • port SC 1000Mbps i auto MDI/MDIX dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Wspierane Standardy
IEEE 802.3z  IEEE 802.3ab
Konector
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy: 20km
Zasilanie
External Power Adapter. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH Non-condensing
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

29,96 zł z VAT 24,36 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

149,21 zł z VAT 121,31 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,63 zł z VAT 20,84 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311A-2

TP-Link TL-FC311A-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-FC311B-2

TP-Link TL-FC311B-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB

NOWOŚĆ!

Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB

Umożliwia podłączenie sygnału wysokiej rozdzielczości (HD) do odbiornika (telewizor, monitor) wyposażonego w złącze HDMI poprzez skrętkę komputerową kat. 5e lub kat. 6

Producent: Signal

571,70 zł z VAT 464,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator