WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Producent: Option

112,96 zł z VAT 91,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) Option MC210 pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód). konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 1000Mbps.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3ab 1000Base-Tx oraz 802.3z 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 i jeden port SC
  • port SC 1000Mbps i auto MDI/MDIX dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Wspierane Standardy
IEEE 802.3z  IEEE 802.3ab
Konector
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy: 20km
Zasilanie
External Power Adapter. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH Non-condensing
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

27,53 zł z VAT 22,38 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

108,93 zł z VAT 88,56 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami lub modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Trans-Data

331,85 zł z VAT 269,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

17,15 zł z VAT 13,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB

Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB

Umożliwia podłączenie sygnału wysokiej rozdzielczości (HD) do odbiornika (telewizor, monitor) wyposażonego w złącze HDMI poprzez skrętkę komputerową kat. 5e lub kat. 6

Producent: Signal

522,50 zł z VAT 424,80 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC240S SFP 4xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC240S SFP-4xRJ45

1x slot SFP i 4x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

125,07 zł z VAT 101,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator