WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6, beznarzędziowy

Producent: brak danych

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.6 przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach okablowania strukturalnego zgodnych z kategorią 6 (klasą E). Mechanizm zatrzaskowy zapewnia łatwy i szybki montaż modułu.

Specjalna obudowa modułu keystone gwarantuje minimalny rozplot żył podczas instalacji, w celu zachowania wysokich parametrów transmisyjnych.
Kolorowe kodowanie na złączach szczelinowych ułatwia prawidłową instalację w sekwencjach 568A lub 568B. Instalacja modułu nie wymaga użycia narzędzi uderzeniowych.

Moduły keystone wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują najlepsze parametry transmisyjne oraz mechaniczne do budowy nowoczesnych sieci Gigabit Ethernet.

Najważniejsze cechy:

  • kategoria 6 (klasa E)
  • transmisja Gigabit Ethernet
  • montaż beznarzędziowy
  • oznaczenia zgodne z EIA/TIA 568A/B
  • solidna, metalowa obudowa
Kategoria / klasa
6 / klasa E
Ekranowanie
Tak
Pasmo pracy
250MHz
Rodzaj
beznarzędziowy
Złącze krawędziowe
IDC110
Schemat połączeń
EIA/TIA 568A, EIA/TIA 568B
Materiał kontaktu
fosforobrąz, platerowanie złotem
Max. prąd
1,5A
Max. napięcie
150V
Oporność styków
20mΩ
Rezystancja izolacji
500MΩ
Wytrzymałość dielektryczna
1000V AC RMS, 60Hz/1min
Kolor
srebrny

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Przedłużacz Tracer PowerCord 3m, 3 gniazda, biały

23,37 zł z VAT 19,00 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 2m (niebieski)

3,91 zł z VAT 3,18 zł netto

szt

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

66,70 zł z VAT 54,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zaślepka otworu keystone, biała

0,59 zł z VAT 0,48 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e, beznarzędziowy

3,38 zł z VAT 2,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator