WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Producent: Option

154,60 zł z VAT 125,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC212 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100/1000Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 1000Base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złacza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 25km z prędkością do 1000Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC211.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100/1000Base-Tx oraz 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100/1000Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1310nm
  RX 1550nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 20km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/800 (2 otwory)

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

209,69 zł z VAT 170,48 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

18,72 zł z VAT 15,22 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

410,82 zł z VAT 334,00 zł netto

szt

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

245,48 zł z VAT 199,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

103,87 zł z VAT 84,45 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC110

Option Media Konwerter MC110

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

100,43 zł z VAT 81,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator