WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Producent: Option

167,69 zł z VAT 136,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC212 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100/1000Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 1000Base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złacza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 25km z prędkością do 1000Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC211.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100/1000Base-Tx oraz 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100/1000Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1310nm
  RX 1550nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 20km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kabel zasilający komputerowy, 1.8m

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi U6 Long-Range (U6-LR)

Ubiquiti UniFi U6 Long-Range (U6-LR)

Łączna prędkość radiowa do 3,0 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (4x4 MU-MIMO i OFDMA) i 2,4 GHz 4x4 MIMO

Producent: Ubiquiti

853,88 zł z VAT 694,21 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x350 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

265,00 zł z VAT 215,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

337,86 zł z VAT 274,68 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC240S SFP 4xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC240S SFP-4xRJ45

1x slot SFP i 4x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

125,07 zł z VAT 101,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator