WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Media Konwerter MC110

Producent: Option

103,34 zł z VAT 84,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) Option MC110 pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 10/100base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 100Mbps.

Główne cechy:

  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 i jeden port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX
  • automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową 20-60km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz

Wspierane kable sieciowe i konektory:

  • UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Wspierane Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
Jednomodowy: 20/40/60km
Zasilanie
External Power Adapter. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10%-90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5x73x27mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

43,06 zł z VAT 35,01 zł netto

szt

MikroTik hAP ac3 LTE6 kit (RBD53GR-5HacD2HnD&R11e-LTE6)

MikroTik hAP ac3 LTE6 kit (RBD53GR-5HacD2HnD&R11e-LTE6)

Bezprzewodowy router dual band z obsługą LTE6 i portem USB

Producent: MikroTik

805,27 zł z VAT 654,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-FC111B-20

TP-Link TL-FC111B-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

61,25 zł z VAT 49,80 zł netto

szt

Planet FT-801

Planet FT-801

Konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Planet

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator