WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

27,01 zł z VAT 21,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,66 zł z VAT 10,29 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

23,22 zł z VAT 18,88 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

446,00 zł z VAT 362,60 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m

36,44 zł z VAT 29,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

11,00 zł z VAT 8,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator