WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,49 zł z VAT 11,78 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,84 zł z VAT 7,19 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,67 zł z VAT 7,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

21,70 zł z VAT 17,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator