WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

26,45 zł z VAT 21,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,40 zł z VAT 10,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,78 zł z VAT 7,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 2m

255,05 zł z VAT 207,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 15m

57,53 zł z VAT 46,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator