WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

24,58 zł z VAT 19,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

8,82 zł z VAT 7,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

22,39 zł z VAT 18,20 zł netto

szt

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,52 zł z VAT 18,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

22,03 zł z VAT 17,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator