WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

29,26 zł z VAT 23,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

65,10 zł z VAT 52,93 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

9,29 zł z VAT 7,55 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

23,54 zł z VAT 19,14 zł netto

szt

MikroTik Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay)

MikroTik Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay)

Urządzenie klienckie lub punkt-punkt na odległość do 1km, 60GHz, standard 802.11ad/ay z zapasowym radiem 5 GHz i portem Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

564,25 zł z VAT 458,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

24,30 zł z VAT 19,76 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

18,93 zł z VAT 15,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator