WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

33,04 zł z VAT 26,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

3,00 zł z VAT 2,44 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

10,47 zł z VAT 8,51 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

51,25 zł z VAT 41,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

146,94 zł z VAT 119,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator