WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

Producent: Opto

8,70 zł z VAT 7,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 7

Uchwyt masztu 7

W komplecie 2 cybanty

29,70 zł z VAT 24,15 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy prosty 40

26,75 zł z VAT 21,75 zł netto

szt

Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (10 cm)

13,51 zł z VAT 10,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

7,87 zł z VAT 6,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator