WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

Producent: Opto

80,48 zł z VAT 65,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Dwuzakresowy access point (Dual-Band), pracujący jednocześnie w dwóch zakresach 5GHz oraz 2.4GHz. Moduł radiowy może nadawać z mocą do 22dBm.

Producent: Ubiquiti Networks

750,55 zł z VAT 610,20 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,74 zł z VAT 3,85 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

44,32 zł z VAT 36,03 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

69,13 zł z VAT 56,20 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

87,69 zł z VAT 71,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

25,68 zł z VAT 20,88 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0.5m

24,58 zł z VAT 19,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator