WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

Producent: Opto

69,81 zł z VAT 56,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,51 zł z VAT 2,85 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

38,44 zł z VAT 31,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,64 zł z VAT 19,22 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

77,50 zł z VAT 63,01 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 298,75 zł z VAT 2 681,91 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

16,29 zł z VAT 13,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

29,95 zł z VAT 24,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator