WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

Producent: Opto

47,95 zł z VAT 38,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,12 zł z VAT 3,35 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

77,12 zł z VAT 62,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator