WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

Producent: Opto

70,29 zł z VAT 57,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

38,68 zł z VAT 31,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,79 zł z VAT 19,34 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

71,28 zł z VAT 57,95 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

78,01 zł z VAT 63,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 10m

50,58 zł z VAT 41,12 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator