WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Producent: brak danych

PROMOCJA 6,15 zł z VAT 12,30 zł 5,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

IDE2CF-A1 jest adapterem kart pamięci typu compact flash o wielkości 3.5” podłączanym pod interfejs IDE (wersja podłączana przez taśmę IDE). Zaimplementowane technologie pozwalają używać kart pamięci dzięki temu adapterowi jako dysków twardych. Dyski Compact Flash oferują niski pobór mocy, niska temperaturę pracy, nie wytwarzają hałasu, są odporne na wstrząsy, i mają krótki czas dostępu.

IDE2CF-A1 maja zainstalowany system który nie wymaga posiadania żadnych innych napędów co przez co może być używany jako główny nośnik danych. W komputerze PC adapter zachowuje się jak zwykły HDD z całą jego strukturą (cylinders, heads i sectors). Po zainstalowaniu systemu operacyjnego jego start może odbywać się z karty CF.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Wavearena WAVEBOX-ALU

Wavearena WAVEBOX-ALU

Obudowa hermetyczna z aluminium przeznaczona dla płyt RouterBOARD z serii 1xx, 4xx, 5xx, 6xx oraz płyt Alix 1C

Producent: Wavearena Pacific

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

81,02 zł z VAT 65,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

179,48 zł z VAT 145,92 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

205,11 zł z VAT 166,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator