WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Producent: brak danych

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

IDE2CF-A1 jest adapterem kart pamięci typu compact flash o wielkości 3.5” podłączanym pod interfejs IDE (wersja podłączana przez taśmę IDE). Zaimplementowane technologie pozwalają używać kart pamięci dzięki temu adapterowi jako dysków twardych. Dyski Compact Flash oferują niski pobór mocy, niska temperaturę pracy, nie wytwarzają hałasu, są odporne na wstrząsy, i mają krótki czas dostępu.

IDE2CF-A1 maja zainstalowany system który nie wymaga posiadania żadnych innych napędów co przez co może być używany jako główny nośnik danych. W komputerze PC adapter zachowuje się jak zwykły HDD z całą jego strukturą (cylinders, heads i sectors). Po zainstalowaniu systemu operacyjnego jego start może odbywać się z karty CF.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-3141A

19,24 zł z VAT 15,64 zł netto

szt

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

22,09 zł z VAT 17,96 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

312,80 zł z VAT 254,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

333,53 zł z VAT 271,16 zł netto

szt

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

Zestaw do montażu naściennego RB4011.

Producent: MikroTik

44,19 zł z VAT 35,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator