WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

DOM - dysk flash 2048MB z interfejsem IDE 40pin

Producent: brak danych

135,30 zł z VAT 110,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Disk On Module, czyli pamięć flash z interfejsem IDE w postaci wtyku do złącza IDE.
TRANSCEND 2GB 40P IDE Flash module (Vertical) + Kontroler SMI,Typ karty pamięci: SSD (Solid State Disk) - IDE /V-moduł 40-pin/
Idealne rozwiązanie jako pamięć do małych sieciowych systemów operacyjnych np. STAR-OS, MIkrotik itp.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

RouterBoard RB150/RB450 - obudowa wewnętrzna

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-5G16-120) Airmax Dual Sector 5GHz 120° 16 dBi

315,15 zł z VAT 256,22 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

520,91 zł z VAT 423,50 zł netto

szt

Zasilacz Hot Swap 48V 150W do CCR1072-1G-8S+ (PW48V-12V150W)

NOWOŚĆ!

381,21 zł z VAT 309,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator