WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

DOM - dysk flash 2048MB z interfejsem IDE 40pin

Producent: brak danych

135,30 zł z VAT 110,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Disk On Module, czyli pamięć flash z interfejsem IDE w postaci wtyku do złącza IDE.
TRANSCEND 2GB 40P IDE Flash module (Vertical) + Kontroler SMI,Typ karty pamięci: SSD (Solid State Disk) - IDE /V-moduł 40-pin/
Idealne rozwiązanie jako pamięć do małych sieciowych systemów operacyjnych np. STAR-OS, MIkrotik itp.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Najpopularniejszy typ złącza, używany do łączenia punktów dostępowych oraz kart radiowych z antenami

2,93 zł z VAT 2,38 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

TP-Link TL-WN822N Wireless USB 300Mbps

TP-Link TL-WN822N Wireless USB 300Mbps

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n z zewnętrzną anteną 3 dBi, 2T2R MIMO

Producent: TP-Link

58,79 zł z VAT 47,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 40KM, DDM (S-C55DLC40D)

199,92 zł z VAT 162,54 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

BESTSELLER

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator