WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

DOM - dysk flash 2048MB z interfejsem IDE 40pin

Producent: brak danych

135,30 zł z VAT 110,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Disk On Module, czyli pamięć flash z interfejsem IDE w postaci wtyku do złącza IDE.
TRANSCEND 2GB 40P IDE Flash module (Vertical) + Kontroler SMI,Typ karty pamięci: SSD (Solid State Disk) - IDE /V-moduł 40-pin/
Idealne rozwiązanie jako pamięć do małych sieciowych systemów operacyjnych np. STAR-OS, MIkrotik itp.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Najpopularniejszy typ złącza, używany do łączenia punktów dostępowych oraz kart radiowych z antenami

Producent: brak danych

2,83 zł z VAT 2,30 zł netto

szt

Zasilacz 24V 1.6A dla płyt RouterBoard

Zasilacz 24V 1.6A dla płyt RouterBoard

Zasilacz przeznaczony do płyt RB433/RB333

Producent: brak danych

38,63 zł z VAT 31,41 zł netto

szt

RouterBoard RB150/RB450 - obudowa wewnętrzna

53,19 zł z VAT 43,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 40KM, DDM (S-C61DLC40D)

NOWOŚĆ!

194,24 zł z VAT 157,92 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

NOWOŚĆ!

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator