WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

101,84 zł z VAT 82,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SEXTANT i SEXTANTG. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym.
Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

Maszt TV L balkonowy

28,60 zł z VAT 23,25 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

MikroTik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit pracujący w standardzie AC.

Producent: MikroTik

450,32 zł z VAT 366,11 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 30

30,50 zł z VAT 24,80 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1008D

TP-Link TL-SG1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 347,90 zł z VAT 1 095,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

62,15 zł z VAT 50,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator