WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SEXTANT i SEXTANTG. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym.
Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ACJ przedłużacz 3Gn - 1,5m

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

szt

RouterBoard mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

RouterBoard mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

509,00 zł z VAT 413,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

514,14 zł z VAT 418,00 zł netto

szt

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dedykowany dla urządzeń RouterBoard-SEXTANT.

Producent: RF Elements

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator