WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5. Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
 
Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym.
Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

284,89 zł z VAT 231,62 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

202,95 zł z VAT 165,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 KY-1368

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (BM5HP) Bullet M5 HP

307,78 zł z VAT 250,23 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

284,89 zł z VAT 231,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

zmniejsza obciążenia spowodowane wiatrem, wydłuża żywotność anteny

Producent: MikroTik

149,84 zł z VAT 121,82 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

NOWOŚĆ!

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

321,14 zł z VAT 261,09 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator