WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik osłona Sleeve30 do mANT 30

Producent: MikroTik

567,61 zł z VAT 461,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Oferowany produkt to osłona Sleeve30 dedykowana do anten parabolicznych mANT 30 firmy MikroTik. Dzięki niej można znacznie zwiększyć wydajność połączeń typu punkt-punkt. Osłona redukuje szumy wywoływane przez inne urządzenia oraz zakłócenia emitowane przez chronioną antenę. Dzięki wykorzystaniu tego produktu kilka mANT 30 może pracować na tych samych kanałach nie zakłócając się wzajemnie.

Osłona została wykonana z lekkiego, odpornego na korozję aluminium. Zwiększa odporność anteny na wiatr oraz chroni ją przed negatywnymi wypływami warunków atmosferycznych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

101,99 zł z VAT 82,92 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

101,99 zł z VAT 82,92 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

562,85 zł z VAT 457,60 zł netto

szt

Tenda AC5

Tenda AC5

Inteligentny, dwupasmowy router WiFi AC1200

Producent: Tenda

98,28 zł z VAT 79,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard QRT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard QRT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD Omnitik U-5HnD oraz RouterBOARD Omnitik UPA-5HnD.

109,59 zł z VAT 89,10 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

585,89 zł z VAT 476,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator