WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

Producent: MikroTik

151,44 zł z VAT 123,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC) jest pokrywą przeznaczoną do anten parabolicznych mANT firmy Mikrotik o zysku energetycznym 30dBi. Osłona zmniejsza obciążenia spowodowane wiatrem, chroni powierzchnie reflektora anteny w trudnych warunkach atmosferycznych, chroni kanał antenowy od spadających przedmiotów, a także pozytywnie wpływa na trwałość i żywotność anteny. MTRADC jest wykonana z materiału, który ma niską stałą dielektryczną oraz wysoką odporność na promieniowanie słoneczne - może być stosowana w szerokim zakresie temperatur.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 1m

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 1m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

354,76 zł z VAT 288,42 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Koszulka T-Shirt Mikrotik L (MTTS-L)

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1570nm, 40KM, DDM (S-C57DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator