WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Producent: Lanberg

338,87 zł z VAT 275,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Szafa wisząca jednosekcyjna Lanberg WF01-6412-10S to rozwiązanie przeznaczone do budowy sieci, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze 19 o maksymalnym łącznym udźwigu do 60 kg. Może być stosowana w sieciach i serwerowniach zarówno w małych, jak i średnich firmach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, szafa umożliwia łatwy, samodzielny montaż. Charakteryzuje się szczelnością IP20, otwieranymi przednimi drzwiami z możliwością obrotu do 180°, wyposażonymi w zamek, zdejmowanymi bocznymi panelami (z zamkami w zestawie). Szafa posiada możliwość wprowadzenia okablowania poprzez górny i dolny panel. Całość wykonana jest z wysokiej jakości stali walcowanej, a dzięki konstrukcji do samodzielnego montażu (flat pack) znajduje się w płaskim opakowaniu co ułatwia transport. Dodatkowo w przesyłce załączone są dodatkowe akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych.

Najważniejsze cechy:
  • Producent: Lanberg,
  • Kod producenta: WF01-6412-10B,
  • Typ szafy: Wisząca,
  • Kolor: Szary RAL9004,
  • Wysokość: 12U,
  • Wymiary szafy (S x G x W): 600x450x635 mm,
  • Wymiary opakowania (S x G x W): 58x64x22 cm,
  • Ładowność: Do 60 KG,
  • Klasa szczelności: IP20,
  • Rodzaj drzwi: Szyba hartowana,
  • Zgodność ze standardami: ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; PART1 & PART7, ETSI,
  • Materiał wykonania: Wysokiej jakości stal walcowana, malowana proszkowo,
  • Otwór na wentylator: Tak, 120mm, 110V lub 220V,
  • Grubość blachy: Profil montażowy - 1,50mm, Reszta - 1,2mm,
  • Otwory kablowe: Góra, Dół,
  • W zestawie: Akcesoria do mocowania, zestaw do uziemienia, zamek drzwi przednich, dwa zamki paneli bocznych, 10 śrub M6.

Wymiary
12U 19",635 x 600 x 450 mm,(wys. x szer. x gł.)
Typ
wisząca, do samodzielnego montażu
Drzwi
szyba
Akcesoria w zestawie
góra + dół
Klasa szczelności IP
20
Otwory na wentylator
TAK
Kolor
RAL 9004
Klasa szczelności
IP 20

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Panel szczotkowy do szafy RACK 19"

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,27 zł z VAT 37,62 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 490x270 mm, czarna

Półka do szafy 19", z otworami, 490x270 mm, czarna

Mocowana w czterech punktach

Producent: StalFlex

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 10", 322x322x300 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

152,00 zł z VAT 123,58 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

314,88 zł z VAT 256,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator