WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

13,05 zł z VAT 10,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

szt

Mini Bracket Loco

Mini Bracket Loco

Uchwyt montażowy dla urządzeń Ubiquiti z serii NanoStation Loco oraz NanoStation Loco M

Producent: brak danych

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

19,94 zł z VAT 16,21 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

17,00 zł z VAT 13,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

15,42 zł z VAT 12,54 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

21,77 zł z VAT 17,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator