WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

14,96 zł z VAT 12,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

78,58 zł z VAT 63,89 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

12,08 zł z VAT 9,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

69,72 zł z VAT 56,68 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pionowa DOME 48F (4x12)

Mufa światłowodowa pionowa DOME 48F (4x12)

Posiada 4 tacki, które umożliwiają podłączenie 48 włókien

139,67 zł z VAT 113,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

62,87 zł z VAT 51,11 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator