WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

12,47 zł z VAT 10,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy wciskany płaski 8/5 mm 100 szt.

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

50,04 zł z VAT 40,68 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 10" 1U 16xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 10" 1U 16xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna TPR-7, 500x500x200, szara

Szafka wewnętrzna TPR-7, 500x500x200, szara

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: StalFlex

134,25 zł z VAT 109,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,47 zł z VAT 10,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

27,45 zł z VAT 22,32 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

28,07 zł z VAT 22,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator