WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

12,40 zł z VAT 10,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,48 zł z VAT 0,39 zł netto

szt

Uchwyt kablowy KO6, na przewód okrągły ø 6 mm

BESTSELLER

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 450Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

89,30 zł z VAT 72,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

127,92 zł z VAT 104,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (czerwony)

8,15 zł z VAT 6,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

17,71 zł z VAT 14,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

21,82 zł z VAT 17,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator