WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

12,35 zł z VAT 10,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

21,83 zł z VAT 17,75 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

11,24 zł z VAT 9,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

57,50 zł z VAT 46,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,66 zł z VAT 18,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator