WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

13,41 zł z VAT 10,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Taśma stalowa stal nierdzewna (PL) C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

BESTSELLER

Taśma stalowa stal nierdzewna (PL) C201, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

Długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm. Wyprodukowano w Polsce.

165,00 zł z VAT 134,15 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, zaciskany od góry, biały, 18mm

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, zaciskany od góry, biały, 18mm

Ten model ze względu na szerokość nie pasuje do niewyposażonych / nieobłożonych patch paneli.

3,04 zł z VAT 2,47 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,53 zł z VAT 2,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

11,51 zł z VAT 9,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

14,59 zł z VAT 11,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator