WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

14,49 zł z VAT 11,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

61,59 zł z VAT 50,07 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,84 zł z VAT 7,19 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,67 zł z VAT 7,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

28,88 zł z VAT 23,48 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator