WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Producent: Tracom

21,98 zł z VAT 17,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04 umożliwia organizację do 4 włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie 1 kabla światłowodowego. Pozwala zainstalować do czterech adapterów światłowodowych. Jest uniwersalnym rozwiązaniem dla realizacji dystrybucji urządzeń telekomunikacyjnych, serwerowni, gdzie jest ograniczona przestrzeń nie wymaga wyprowadzenia dużej liczby włókien w jednym miejscu. Wymiary: 152 mm x 105 mm x 32 mm.

Wyposażenie:
     - Termokurczliwe osłonki spawów (4 sztuk).
     - Taśmy (1 szt.).
     - Śruby i nakrętki do montażu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,65 zł z VAT 20,04 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

724,06 zł z VAT 588,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

24,08 zł z VAT 19,58 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

szt

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Simplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Simplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Simplex

Producent: StalFlex

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator