WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Producent: Tracom

26,46 zł z VAT 21,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04 umożliwia organizację do 4 włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie 1 kabla światłowodowego. Pozwala zainstalować do czterech adapterów światłowodowych. Jest uniwersalnym rozwiązaniem dla realizacji dystrybucji urządzeń telekomunikacyjnych, serwerowni, gdzie jest ograniczona przestrzeń nie wymaga wyprowadzenia dużej liczby włókien w jednym miejscu. Wymiary: 152 mm x 105 mm x 32 mm.

Wyposażenie:
     - Termokurczliwe osłonki spawów (4 sztuk).
     - Taśmy (1 szt.).
     - Śruby i nakrętki do montażu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 1l

31,98 zł z VAT 26,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

51,32 zł z VAT 41,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

Przecinarka do tub 3-32mm T-T05

regulacja od 3 mm do 32 mm

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SG1218MPE

TP-Link TL-SG1218MPE

Przełącznik Easy Smart z serii JetStream switch, 16x gigabitowych portów RJ45 PoE+, 2x gigabitowe porty RJ45 bez obsługi PoE, 2x gigabitowe sloty Combo SFP, możliwość montażu w szafie Rack

Producent: TP-Link

1 068,87 zł z VAT 869,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

10,77 zł z VAT 8,76 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator