WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,80 zł z VAT 21,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 2m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,30 zł z VAT 19,76 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,02 zł z VAT 17,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator