WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

38,59 zł z VAT 31,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 2m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 1m

287,23 zł z VAT 233,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator