WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

33,86 zł z VAT 27,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 2m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 1m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

13,78 zł z VAT 11,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 20m

94,57 zł z VAT 76,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator