WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 2m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

10,85 zł z VAT 8,82 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

28,08 zł z VAT 22,83 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator