WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 10" 1U 16xSC Duplex

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 10" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
  • Posiada 16 otworów wykonane pod adaptery SC Duplex
Wysokość
1U
Szerokość
10"
Głębokość
167 mm
Waga
1 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,02 zł z VAT 55,30 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

6,21 zł z VAT 5,05 zł netto

szt

Szafka zewnętrzna Rack 19 MZ-62-61-30 Z

Szafka zewnętrzna Rack 19 MZ-62-61-30 Z

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

409,59 zł z VAT 333,00 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG5kit) 3-pack

MikroTik LHG 5 (RBLHG5kit) 3-pack

W komplecie 3 urządzenia!

Producent: MikroTik

658,05 zł z VAT 535,00 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/APC

365,31 zł z VAT 297,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator