WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

9,50 zł z VAT 7,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

40,36 zł z VAT 32,81 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,78 zł z VAT 34,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 457,09 zł z VAT 1 184,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

22,61 zł z VAT 18,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator