WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

9,29 zł z VAT 7,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

209,14 zł z VAT 170,03 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-M) UniFi AP AC Mesh

387,25 zł z VAT 314,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,68 zł z VAT 7,06 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna TPR-3CT, 300x300x100, biała, pełny tył

Szafka wewnętrzna TPR-3CT, 300x300x100, biała, pełny tył

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: StalFlex

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

48,90 zł z VAT 39,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

16,88 zł z VAT 13,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator