WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

262,70 zł z VAT 213,58 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

159,80 zł z VAT 129,92 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,84 zł z VAT 32,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

23,91 zł z VAT 19,44 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

33,64 zł z VAT 27,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator