WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

21,44 zł z VAT 17,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

286,13 zł z VAT 232,63 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

174,07 zł z VAT 141,52 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,39 zł z VAT 35,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

36,36 zł z VAT 29,56 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

306,27 zł z VAT 404,55 zł 249,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator