WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

19,99 zł z VAT 16,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

272,94 zł z VAT 221,90 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

162,32 zł z VAT 131,97 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

40,47 zł z VAT 32,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,43 zł z VAT 22,30 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator