WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.6 1.5m (szary)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 6.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 5m (niebieski)

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

szt

Netgear GS108GE

Netgear GS108GE

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet, zasilacz 12V

Producent: Netgear

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,86 zł z VAT 68,99 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 3m (szary)

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zielony)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czarny)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (fioletowy)

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator