WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TotoLink P100

Producent: TotoLink

Najniższa cena z 30 dni: 13,60 zł

PROMOCJA 11,81 zł z VAT 13,60 zł 9,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

TotoLink P100 to niedroga, zapewniająca 32-bitową wydajność karta sieciowa PCI. Jest w pełni zgodna ze standardami IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX oraz 802.3x (Full Duplex).

Karta wspiera zarówno sieci o prędkościach 10Mbps jak i 100Mbps, może pracować w półdupleksie, pełnym dupleksie, wspiera autonegocjację. Karta może być z powodzeniem stosowana w większości współczesnych systemów operacyjnych. Sterownik All-in-one dla systemów Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7/8 sprawia, że P100 jest prawdziwym urządzeniem plug-and-play.

Najważniejsze cechy:

  • urządzenie zgodne ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • chipset - Realtek RTL8139D
  • zapewnia 32-bitowy interfejs PCI, PCI2.1, PCI2.2
  • wspiera półdupleks i pełny dupleks
  • wspiera standard IEEE 802.3x (kontrola przepływu dla trybu Full Duplex)
  • zawiera oprogramowanie diagnostyczne
  • jedna dioda link/activity
  • sterowniki dla NetWare 3.x, 4.x, Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7/8, Linux 2.4.x.
P100
 
Port
1x port 10/100Mbps 
Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u 
Transmisja
10/100Mbps dla Full/Half-Duplex
Interfejs
PCI
Kontrolki LED
1x Link/Act
Wymagania systemowe
Windows 8 (32/64bits), Windows 7 (32/64bits), Windows XP (32/64bits), Linux
Środowisko pracy
Temperatura podczas pracy: 0ºC~40 ºC 
Temperatura podczas przechowywania: -40ºC ~70ºC 
Wilgotność powietrza: 10%~90% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108

TP-Link TL-SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w stalowej obudowie

Producent: TP-Link

99,63 zł z VAT 81,00 zł netto

szt

Gold Gniazdo hermetyczne RJ-45 (Waterproof Ethernet)

16,36 zł z VAT 13,30 zł netto

szt

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 13,8V/3,6A

Producent: Mean Well

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Magnetyczna antena 11 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Magnetyczna antena 11 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Antena do modemów: HUAWEI E600, E612, E618, E620, E630, EC321, E160, E169G, E156G , E169 Antena posiada solidna podstawę magnetyczną o średnicy 80mm, co daje pewność, iż antena nie zsunie się z pochyłego, metalowego parapetu.

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Archer T4U

TP-Link Archer T4U

Bezprzewodowa karta sieciowa USB MU-MIMO z antenami kierunkowymi, standard AC1300

Producent: TP-Link

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Edimax EU-4208

Edimax EU-4208

Producent: Edimax

72,20 zł z VAT 58,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator