WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TotoLink P100

Producent: TotoLink

Najniższa cena z 30 dni: 13,60 zł

PROMOCJA 11,81 zł z VAT 13,60 zł 9,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

TotoLink P100 to niedroga, zapewniająca 32-bitową wydajność karta sieciowa PCI. Jest w pełni zgodna ze standardami IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX oraz 802.3x (Full Duplex).

Karta wspiera zarówno sieci o prędkościach 10Mbps jak i 100Mbps, może pracować w półdupleksie, pełnym dupleksie, wspiera autonegocjację. Karta może być z powodzeniem stosowana w większości współczesnych systemów operacyjnych. Sterownik All-in-one dla systemów Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7/8 sprawia, że P100 jest prawdziwym urządzeniem plug-and-play.

Najważniejsze cechy:

  • urządzenie zgodne ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • chipset - Realtek RTL8139D
  • zapewnia 32-bitowy interfejs PCI, PCI2.1, PCI2.2
  • wspiera półdupleks i pełny dupleks
  • wspiera standard IEEE 802.3x (kontrola przepływu dla trybu Full Duplex)
  • zawiera oprogramowanie diagnostyczne
  • jedna dioda link/activity
  • sterowniki dla NetWare 3.x, 4.x, Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7/8, Linux 2.4.x.
P100
 
Port
1x port 10/100Mbps 
Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u 
Transmisja
10/100Mbps dla Full/Half-Duplex
Interfejs
PCI
Kontrolki LED
1x Link/Act
Wymagania systemowe
Windows 8 (32/64bits), Windows 7 (32/64bits), Windows XP (32/64bits), Linux
Środowisko pracy
Temperatura podczas pracy: 0ºC~40 ºC 
Temperatura podczas przechowywania: -40ºC ~70ºC 
Wilgotność powietrza: 10%~90% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Akumulator BPower SBP 17-12

Akumulator BPower SBP 17-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-17Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba M5

Producent: BPower

120,54 zł z VAT 98,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,34 zł z VAT 0,28 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i czterema wtykami 2.1/5.5mm.

11,69 zł z VAT 9,50 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Archer T3U

TP-Link Archer T3U

Mini bezprzewodowa karta sieciowa USB, MU-MIMO, w standardzie 802.11a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz oraz przepustowości do 1300 Mb/s.

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WN822N

TP-Link TL-WN822N

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n z 2x zewnętrznymi antenami 3 dBi, 2T2R MIMO

Producent: TP-Link

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator